Kurallar ve Koşullar

 

Bu sitede yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin (bilgiler) telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Geras A.Ş.'ne aittir. Bilgiler, Geras A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın, kısmen dahi, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, alıntı yapılamaz, ticari veya ticari olmayan herhangi bir amaçla kullanılamaz.

Bu sitedeki bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Geras A.Ş. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle Geras A.Ş. üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu sitenin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/ya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/ya hat ve/ya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Geras A.Ş. ve/ya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu siteden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer İnternet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Geras A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Geras A.Ş., bu sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Geras A.Ş.
Kırlangıç 28 GOP 06700 Ankara
Tel:    (312) 466 00 55
Faks: (312) 466 00 67
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.