Dışarıda Hizmetler


Evde Bakım ve Refakat

Evinize aldığınız bakıcıyı tanıyor musunuz? İşe gelmezse veya izin günlerinde ne yapıyorsunuz? Dilinizi zor anlayıp her an sınır dışı olabilecek bir yabancıya mı bağlısınız? Can ve mal güvenliğiniz nasıl sağlanıyor? Geras'ın kurumsal güvencesi altında sertifikalı bakıcılar kendi evinizde kaliteli bir yaşam sürdürmeniz için kurum takibinde süreklilik sağlayan, kurumsal tek muhataptan hesap sorabileceğiniz şekilde gündüz, gece, veya 24 saat hizmet verebilirler. İstenilirse bakım hizmetiyle beraber yemek (catering) servisi de vardır.


Evlere Sağlık Hizmetleri

Bir telefonla çağrabileceğiniz veya düzenli olarak da güvenebileceğiniz Geras'ın diplomalı hemşireleri Tansiyon ve Şeker ölçme, Enjeksiyon, Serum takma, İdrar sondası takma, Pansuman, Fizyoterapi, Peg bakımı ve diğer sağlık hizmetlerinizi evinizde veya iş yerinizde yapabilirler.


Evde Bakım Denetlemesi ve "yaşam koçluğu"

GerasLife ®™ System sertifikalı bir uzman evinize gelerek var olan bakım düzeninizi inceleyerek size detaylı bir rapor üretebilir. İhtiyaçlarınız, ortamınızda yapılabilecek iyileştirmeler, bakımınız, gıdanız, güvenliğiniz, almakta olduğunuz ilaçlarınızın düzenliliği, vb. düzinelerce detay incelenerek size özel yazılı bir rapor verilir. Bu raporla evinizdeki düzeninizi ve hizmet verenlerinizi daha iyi yönetebilir, veya kendiniz evde bakımınızı kolaylaştırıcı tedbirler alabilirsiniz. Evinizdeki bakım hizmeti kim tarafından verilirse verilsin, denetleme bir sefer, veya dilerseniz düzenli aralıklarla yapılarak bakım kalitenize destek olabilir.


Hastanede Refakat

Hastanede uzun kalışlarda veya geceleri tüm refakat yükünü tek başınıza üstlenmemeniz için Geras'ın hastane ortamına uyumlu profesyonel bakıcıları gerekiyorsa vardiyalı destek verebilirler.


Ameliyat Sonrası Bakım (post-operatif bakım ve rehabilitasyon)

Hastane sonrasında, bakımevinin daha hesaplı ve ihtimamlı hizmetiyle, kalça kırığı ve ameliyat sonrası yürütme egzersizleri, yara bakımı, ve mobilizasyonun tecrübeli bakıcılarla düzenliliğini sağlayabilirsiniz.


Son Dönem Bakım (terminal ve palyatif - hospis - manevi bakım)

Terminal hastalıkların son döneminde, hareketli hastane ortamı yerıine gerekli rahatlatıcı (palyatif) ve psikolojik destek hizmetleri Geras'ın güler yüzlü ve anlayışlı çalışanları tarafından sağlanabilir. İstenilirse din görevlileri tarafından destek hizmetleri de organize edilebilir.Evde, Hastanede, Bakımevinde

İstediğiniz Zaman - İstediğiniz Yerde