Taklit ve Fikri Mülkiyet

 

BÜLTEN (2011-06-23)

 

Sektördeki Diğer Katılımcılara ve Rakiplere Duyuru

 

Bazı Geras iletişimlerinin, içeriklerinin, stillerinin, veya görsellerimizin örnek alındığını görmekteyiz. Öncelikle bu sayfanın altında -ve tüm fikri mülkiyetleimizde- bulunan copyright uyarısının okunmasını ve web tasarımcılarınıza da konunun ciddiyetinin anlatılmasını önemle hatırlatırız. Fikri mülkiyet hırsızlığı, orta boy bir işletmeyi iflas ettirebilecek kadar pahalı tazminatı olan bir suçtur. Geras tarafından kullanılan stok fotoğraflar dahi yazılı izin ve telif hakkı ödenerek kullanılmaktadır.

 

"Taklit iltifatların en yücesidir", ama daha önemlisi, taklitçinin kendi bilgi birikiminin ve kendi yeniliklerini getirecek kapasitesinin olmadığını gösterir. Bu nedenle taklit, müşterilerin gözünde güvenilirliği ve itibarı azaltır. Taklit üzerine kurulu bir iş modeli, ilk başta kolaylık gibi görünse de süreklilik ve ilerlemeyi baştan engeller.

 

Dileğimiz tüm sektör katılımcılarının kendi bilgilerini, birikimlerini, ve kişiliklerini tüketicilere en iyi şekilde sunabilmeleridir. Böylece hep beraber tüketicilere daha iyisini sunabiliriz. Tüm sektör katılımcılarına sağlıklı bir rekabet ortamında başarılar dileriz.

 

Geras A.Ş.
Kırlangıç 28                                      Tel: 312.466 00 66
GOP 06700 Ankara                       Faks: 312.466 00 67
info @ geraslife.com
www.geraslife.com
Güneş Batarken Güzeldir
-