Geras Nikfer Yaşlı Bakım ve Huzurevi ile Lisans Anlaşması İmzaladı

 

BASIN BÜLTENİ (2010-05-29)

 

Geras A.Ş. ile Nikfer Yaşlı Bakım ve Huzurevi Arasında Lisans Sözleşmesi İmzalandı.

 

İmzalanan lisans sözleşmesi ile Nikfer Yaşlı Bakım ve Huzurevi, Geras A.Ş.'ye ait bazı fikri mülkiyetleri sınırlı olarak kullanabilecek.

 

Denizli'nin Tavas İlçesindeki Nikfer beldesinde kurulan Nikfer Yaşlı Bakım ve Huzurevi, öncelikle bölgeden Almanya'ya çalışmaya gidip emeklilik sonrasında yurda dönen yaşlı vatandaşlara yönelik. Proje sahibi, Almanya'da kurulu Nikfer Yardımseverler Dayanışma Derneği e.V. Girişimlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

Geras A.Ş. hakkında

 

Geras A.Ş. Türkiye’de yaşlı hizmetleri sektöründe kurulan ilk Anonim Şirkettir yabancı sermaye ile kurulmuştur. Projeler profesyonel mimar, tasarımcılar, ve ABD’de sektörün önde gelen şirketlerin danışmanlığıyla yapılmıştır. Şirketin projeleri ve işletmesinin her aşamasında yaşlı ve yaşlı yakını görüşlerini savunacak temsilciler mevcuttur. Üst düzey yöneticileri işletme ve süreç tasarımı konularında ABD’de yüksek lisanslı ve deneyimlidir. Uzun yıllar müşteri olarak muzdarip olup Türkiye’de müşteri memnuniyetine ve profesyonelliğe aç kalmış olan bu sektörde ihtiyacı en modern şekilde karşılamak gayesindedirler. Kurucu elemanlarının her biri yaşlı bakımında on yılı aşkın deneyime sahiptir. Diğer elemanlarının tamamını Geras kendi eğitmektedir ve sektöre danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Geras müşteri memnuniyetini koşulsuz ve şartsız esas alan modern anlayışı ile sektöre taze bir soluk getirmektedir. Geras girişimleri; huzurevleri, bakımevleri, bakıcı sertifikalandırma okulu, ve eğitici yayınları içermektedir.

 

Geras Ankara Huzurevi ve Çankaya Yaşlı Bakımevi
Kırlangıç 28                                    Tel:  312.466 00 66
GOP 06700 Ankara                      Faks: 312.466 00 67
info @ geraslife.com
www.geraslife.com
Güneş Batarken Güzeldir
-