Kurumsal

 

Geras A.Ş.

Türkiye'de yaşlı bakımı ve hizmetleri sektöründe kurulan ilk Anonim Şirkettir, yabancı sermaye ile kurulmuştur. Geras uzun vadeli bir oluşumdur, kişi şirketi veya ortaklığı değildir. Projeler profesyonel mimar, tasarımcılar, ve ABD'de sektörün önde gelen şirketlerin danışmanlığıyla yapılmıştır. Projelerin ve işletmenin her aşamasında yaşlı ve yaşlı yakını görüşlerini savunacak temsilciler mevcuttur.

Üst düzey yöneticileri işletme ve süreç tasarımında ABD'de yüksek lisanslı ve deneyimlidir. Uzun yıllar müşteri olarak muzdarip olup Türkiye'de doğru karşılanmamış bu ihtiyacı karşılamaya gönül vermişlerdir. Geras A.Ş. hisselerinin henüz ABD veya Türkiye'de halka arzı düşünülmemektedir. Geras Türkiye'de KOBİ ve risk sermayesini (Venture Capital) gelişmiş ekonomilerdeki gibi gelişimi için, hisse opsiyonları ve çalışanların hisse sahibi olabilmeleri gibi konularda yasal düzenlemelerin yapılmasını desteklemektedir.

 

Derin Tecrübe

Kurucu elemanlarının her biri yaşlı bakımında uzmanlığa ve onbeş yılı aşkın deneyime sahiptir.

Diğer elemanlarının tamamını Geras kendi hizmet içinde eğitmektedir ve sektöre danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

 

Hizmet Doğruluğu

Geras A.Ş. yaşlı hizmetlerinin en doğru şekilde yapılabilmesi için ilgili tüm kanunların metin ve ruhuna uyulması gerektiğine inanmaktadır. Ticari itibar ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyeceği gibi, sektörün sağlıklı gelişimi için gerekli yönetmelik ve uygulamaların düzenlenmesi ile ilgili aktif görüşlere sahiptir. Sektörün itibarını sarsan kabul edilemez olayların Geras kuruluşlarında olmaması için tüm çalışanlara mesleki hukuksal şartlar koşmaktadır. Bkz. Mesleki Hukuksal Uyarı.

 

Müşteri Odaklılık

Geras müşteri memnuniyetini koşulsuz ve şartsız esas alan modern anlayışı ile sektöre taze bir soluk getirmektedir.

 

 

Kurumsal Güvence

Yaşlınız En İyisine Layık !